U knjizi su spomenuti autoričini kuharski uspjesi i strahovi, njene najdraže (kućne) izjelice, prijatelji, hrana iz knjiga i filmova, iskustva s putovanja i druge ukusne stvari.
Na tribini će Dorta Jagić, Ena Katarina Haler i Drago Glamuzina razgovarati o tome što je ono što autorice i autore pokreće i mnogim drugim temama.
Čitateljski klub + za susret u prosincu odabrao je nostalgičan triler spisateljice s kanadskom adresom Ivančice Đerić koji opisuje vrijeme koje je samo na prvi pogled prošlo svršeno.
Za idući susret filmsko-čitateljska grupa razgovarat će o književnoj i televizijskoj junakinji, zajedljivoj, ironičnoj, istodobno nemilosrdno iskrenoj i duboko empatičnoj umirovljenoj učiteljici Olive.